COVID-19

Про ситуацію щодо підвищення рівня захворюваності на COVID-19 на території області та заходи з недопущення поширення

Фото без описуФото без опису   Фото без опису

Вакцинація від COVID-19. Корисні поради

ІНФОРМАЦІЯ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО  ЛАБОРАТОРНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ  УСТАНОВИ «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ПРО ЗАХВОРЮВАНІСТЬ ПО РАЙОНУ СТАНОМ НА 15.04.2021Р.

Матеріали інформаційної кампанії

"ТВІЙ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР"

ІНФОРМАЦІЯ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО  ЛАБОРАТОРНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ  УСТАНОВИ «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МОКРОКАЛИГІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТГ,

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА МОКРА КАЛИГІРКА ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19.

СТАНОМ НА 19 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ  ЛАБОРАТОРНО ПІДТВЕРДЖЕНО 36 ХВОРИХ ОСІБ:

З НИХ – 1 ВАГІТНА ЖІНКА,  3 ДІТЕЙ;

ГОСПІТАЛІЗОВАНО 13 ОСІБ, З НИХ 2 ОСОБИ ПЕРЕБУВАЮТЬ В КРИТИЧНОМУ СТАНІ.

ПРОСИМО ВАС:

• ЗАЛИШАТИСЯ ДОМА;
  • ЯКНАЙМЕНШЕ КОНТАКТУВАТИ З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА;
  • ДОТРИМУВАТИСЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ, ДИСТАНЦІЇ ТА  ВСІХ ПРАВИЛ ГІГІЄНИ;
  • ВИХОДИТИ З ДОМУ  В КРАЙ НЕОБХІДНИХ СИТУАЦІЯХ.

БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ´Я  МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Національна служба здоров'я України (НСЗУ)

Розпорядження №71-р від 10.09.2020р. "Про додаткові заходи щодо недопущення поширення   захворювань,   спричинених коронавірусом СОVID – 19

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису