Черкаська область, Звенигородський район

Оголошення

25 червня 2021 року в приміщенні сільського Будинку Культури с.Мокра Калигірка о 1000 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Мокрокалигірської сільської ради та об 1100 - 9 сесія Мокрокалигірської сільської ради.

Порядок денний      Проекти рішень

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу землекористувачів щодо необхідності невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки право власності (користування)на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесено до державного  земельного кадастру.