Дякуємо за перемогу

Дата: 12.05.2017 08:17

Нинішній травень приніс нам на крилах весни 72 річницю славної перемоги над нацизмом. Цей день з року в рік дає нам нагоду повернутися в ті незабутні роки народного подвигу, подвигу наших дідів і батьків, вчитися на прикладі їх ратних і трудових звершень любити свою Батьківщину.

Напередодні свята сільський голова Пипа Вікторія Вікторівна, голова ради ветеранів Фаттахова Ніна Петрівна, завідуюча ВОБ Поліщук Віра Володимирівна привітали та вручили подарунки учасникам війни, інвалідам війни, членам сімей загиблих в роки війни.

Щиро вдячні ТОВ «Сиророб» (директор Волошин Р.В.), підприємцям і небайдужим жителям села (Продану І.І., Кошолап Т.А., Безкоровайній Т.А., Дроботу В.А., Аронському А.М., Аронській М.В., Чоповенку М.М., Москаленко Л.М., Янтальцю В.В., Литвин Т.П.) за допомогу у придбанні подарункових пакетів.?Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису