Мокрокалигірська громада
Катеринопільський район, Черкаська область

КОНЦЕРТ "ПОДВИГОМ УСЛАВЛЕНІ"

«Тим, хто поліг у горнилі боїв, хто кров’ю своєю скропив землю! Тим, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод , хто вижив у тій смертельній війні, всім мертвим і живим! Присвячується…»

Такими словами розпочався тематичний вечір у Мокрокалигірському сільському Будинку культури , який відбувся 8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72- річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

 Знову в будинку культури зібралося багато жителів нашої громади . З самого  початку і до кінця заходу ведучі адресували  теплі вітання ветеранам Другої Світової війни , ветеранам-афганцям , учасникам АТО , їхнім родинам та всім присутнім у залі. В цей вечір ніхто не залишився без уваги. Ветеранів, солдатських вдів , дітей війни та присутніх у залі привітала голова ОТГ В.В.Пипа. У своєму виступі вона наголосила що: «Не може бути майбутнього без минулого»..

Тому ми маємо пам’ятати і шанувати героїв нашої Батьківщини.Зі сцени СБК лунали  вітання Сокуру М.С.- ветерану Другої Світової війни, нажаль, він залишився один у Мокрій Калигірці.

Для солдатських вдів прозвучала  пісня «Солдатская вдова»  та сценка«Три вдови».

Сергій Говрас та Анатолій Степанок свої музичні вітання адресували воїнам-афганцям.Багато пісень звучало на честь учасників АТО,наших земляків.В концертній програмі нашого вечора активну участь взяли діти та молодь. Виступи  дітей до глибини душі пройняті любов 'ю до рідної неньки України.?« повернутися до списку новин