Пісенний конкурс "З любов'ю до життя"

Нашій самодіяльній артистці випала нагода представити художню самодіяльність Мокрокалигірської ОТГ на четвертому відкритому пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», що проходив у місті Києві за сприянням управління культури , туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської Державної Адміністрації .

На цей конкурс з’їхалося дуже багато колективів та окремих виконавців з усієї України . Конкурсна програма тривала з 9-годин ранку до 21- години вечора .

На конкурсі у Києві Лариса побувала,

Пісня про Землю з її уст звучала.

Своїм голосом чарівним журі здивувала,

За це гарне виконання друге місце взяла.

Побільш Тобі яскравих барв в житті.

І теплих усмішок для « Надвечір’я».

Добро хай буде на твоїм путі

Ти зірка наша , разом ми сузір’я.

Ці рядки учасниця фольклорного колективу «Надвечір’я» с. Мокра Калигірка Катерина Добренко адресувала своїй подрузі Ларисі Голос . Вже багато років їх єднає пісня . До цих побажань приєднуються весь дружній колектив народного аматорського фольклорного ансамблю « Надвечір’я», голова громади – Вікторія Вікторівна Пипа , працівники культури  та всі жителі села.

За підсумками компетентного журі  Лариса Гуріївна нагороджена дипломом за друге місце у номінації «Сольний спів» . Ми горді за своїх людей.

Лариса Гуріївна - привітна ,  добра , щира жінка . Більше 40 років співає на сцені рідної Мокрої Калигірки та за її межами .  Вдома гарна , справна господиня , любляча матуся та щедра бабуся.

Взяла участь у 4 відкритому пісенному конкурсі « З ЛЮБОВ’Ю ДО ЖИТТЯ» , що проходив в м.КИЄВІ за сприянням управління культури , туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської Державної Адміністрації.