Мокрокалигірська громада
Катеринопільський район, Черкаська область

Пісенний конкурс "З любов'ю до життя"

Нашій самодіяльній артистці випала нагода представити художню самодіяльність Мокрокалигірської ОТГ на четвертому відкритому пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», що проходив у місті Києві за сприянням управління культури , туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської Державної Адміністрації .

На цей конкурс з’їхалося дуже багато колективів та окремих виконавців з усієї України . Конкурсна програма тривала з 9-годин ранку до 21- години вечора .

На конкурсі у Києві Лариса побувала,

Пісня про Землю з її уст звучала.

Своїм голосом чарівним журі здивувала,

За це гарне виконання друге місце взяла.

Побільш Тобі яскравих барв в житті.

І теплих усмішок для « Надвечір’я».

Добро хай буде на твоїм путі

Ти зірка наша , разом ми сузір’я.

Ці рядки учасниця фольклорного колективу «Надвечір’я» с. Мокра Калигірка Катерина Добренко адресувала своїй подрузі Ларисі Голос . Вже багато років їх єднає пісня . До цих побажань приєднуються весь дружній колектив народного аматорського фольклорного ансамблю « Надвечір’я», голова громади – Вікторія Вікторівна Пипа , працівники культури  та всі жителі села.

 За підсумками компетентного журі  Лариса Гуріївна нагороджена дипломом за друге місце у номінації «Сольний спів» . Ми горді за своїх людей.

Лариса Гуріївна - привітна ,  добра , щира жінка . Більше 40 років співає на сцені рідної Мокрої Калигірки та за її межами .  Вдома гарна , справна господиня , любляча матуся та щедра бабуся.

Взяла участь у 4 відкритому пісенному конкурсі « З ЛЮБОВ’Ю ДО ЖИТТЯ» , що проходив в м.КИЄВІ за сприянням управління культури , туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської Державної Адміністрації.« повернутися до списку новин