З Шевченком в серці

Дата: 17.03.2017 09:12

Нинішнього року Шевченківські дні проходили дуже активно в усіх навчальних закладах громади.

І не дивно, йшла підготовка до участі в обласному конкурсі читців «Тарасова вершина» приуроченому 203-ій річниці з дня народження Великого Кобзаря.

Фото без описуМокрокалигірську громаду представляли в Черкасах учні  Мокрокалигірської ЗОШ Ι – ΙΙΙ ступенів.

Фото без описуВосьмикласниця Вікторія Онищенко  обрала з творів Т.Г. Шевченка  «Чигрине,  Чигрине…», з віршів місцевих поетів  читала В.Постолаки  «Ой, убито козаченька» і   власний –   «Спогади про поета», який закінчується такими рядками:

Я хочу людям всім сказати,

Вкраїнцям вкотре нагадати –

Кобзар єднав всю Україну,

Любив її, немов дитину.

Тож  прошу це не забувати,

Шевченка завжди шанувати.

Фото без описуДесятикласник Ілля Мар?ян на осуд слухачів виніс уривок Шевченківських славнозвісних «Гайдамаків», С.Носаня «Роздуми Богдана Хмельницького». Виконавець так ввійшов у роль і майстерно прочитав твори, що як то в народі говорять « мурахи бігали по шкірі» у слухачів. Шквал аплодисментів зірвав його  власний вірш «Зошит».

Конкурс «Тарасова вершина» проходив у Черкаському обласному художньому музеї. В ньому взяли участь учні шкіл, ліцеїв, культосвітніх закладів області – майже 50 учасників.  Але особливо приємно, що поважне журі звернуло увагу на наших читців і відзначило їхні виступи.