Мокрокалигірська громада
Катеринопільський район, Черкаська область

ТОВАРИШ СМІХ ЗАПРОШУЄ ВСІХ

            Глядацька зала Мокрокалигірського сільського Будинку культури 1 квітня була переповнена жителями  громади різного віку і не дивно. День сміху -  свято для дорослих і малечі.

В громаді воно відзначалося вперше за ініціативою голови Мокрокалигірської сільської ради Вікторії Вікторівни Пипи.  Їй на початку й надали слово для привітання.

          А далі  до справи  взялося  наше  творче  конферансьє  -  переможниця         конкурсу « Панночка-україночка», перукар ТРЦ «Ромашка»  Оксана Дрозд та юрист – консультант Мокрокалигірського будинку-інтернату   Сергій Гостроушко.

Вони з самого початку задали веселий настрій програмі своїми так званими «приколами». Було представлено майже тридцять художніх номерів за участю учнів  з Мокрокалигірської  та Ярошівської  ЗОШ Ι-ΙΙΙ ступенів, самодіяльних артистів Мокрокалигірського будинку – інтернату, ТРЦ «Ромашка», жіночого вокального колективу «Чебреці» з Ярошівки, «Мальви» - з Сухої Калигірки,  народного аматорського колективу «Надвечір?я»  Мокрокалигірського сільського Будинку культури, вокалісти Єлизаветського сільського Будинку культури.

Кожен учасник гумористичного вечора готувався з відповідальністю і запалом.  Але особливо хочеться відмітити Нікіту Рудого – вихованця Мокрокалигірського дошкільного закладу «Ромашка» , нашого найменшого  любителя творчості Павла Глазового .

          Поміж  піснями, сценками, гуморесками ведучі підтримували тісний контакт з глядачами різними смішними конкурсами. Словом, хоч програма була довга, але цікава. Вечір відпочинку вдався, бо глядачі не поспішали розходитись по домівках. Нам, працівникам культури дуже приємно відчувати їх вдячність, активність учасників заходу.

Особливу подяку хочеться висловити спонсору нашого творчого  вечора  -приватному підприємцю Валерію Борисовичу Безкоровайному  за фінансову допомогу, підтримку в розвитку культурного життя Мокрокалигірської громади.« повернутися до списку новин