Мистецький дивокрай

Дата: 20.03.2017 10:22

Про цікаве, насичене життя Мокрокалигірської ОТГ уже неодноразово говорилося на сторінках сайту. Святкові  вечори, розважальні програми, зустрічі із відомими людьми України - все це складові багатогранного життя нашої громади.

І якщо у громаді і беруться за діло, то дружно і, як кажуть , з «вогником».

Цього разу  активними були  освітяни Мокрокалигірської ОТГ, які схвально відгукнулися на організацію фестивалю - конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2017», що проходив у громаді 17 березня 2017року в сільському   Будинку культури села Мокра Калигірка.

Учнівську творчість презентували Мокрокалигірська ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Ярошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники фестивалю взяли участь у різних номінаціях - « Хорове виконавство», « Вокал», « Хореографія», « Театральне мистецтво».

Талановиті, веселі учасники свята зарядили позитивною енергією глядачів та гостей урочистого дійства, подарували море позитиву за що отримували численні оплески.

Особливо сподобалась глядачам інсценізація твору Л. Костенко « Маруся Чурай», постановку якої здійснили учні Мокрокалигірської ЗОШ – Онищенко Вікторія, Вольніцька Лілія, Фертюк Вікторія, Мар'ян Ілля.

Довженківське слово, як завжди актуальне, прозвучало під час інсценізації твору відомого  драматурга,  яку  підготували учні Ярошівської ЗОШ. І-ІІІ ступенів.

Вокалістка  Колодюк Аліна зачарувала своїм юним голосом глядачів і була визнана однією із кращих  співаків фестивалю.Нікого не залишив байдужими  танець юних « Барвінчат» із Ярошівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Талановиті танцюристи стали справжньою зоряною перлинкою фестивалю.

Учасників свята привітали сільський голова В. В. Пипа та начальник відділу освіти, охорони здоров'я , культури, молоді та спорту Т. С. Онищенко. Вони щиро подякували  учням  та їх наставникам за підготовку до фестивалю  та участь у ньому.

Учнівські колективи були нагороджені почесними грамотами, а їх наставники - подяками від сільського голови .

В. В. Пипа  відзначила подарунками педагогічні колективи Мокрокалигірської ЗОШ І-ІІІ та Ярошівської ЗОШ. І-ІІІ ступенів та висловила надію на їх подальшу плідну працю на благо громади.