Дата: 23.11.2016 10:51

Вікторія Вікторівна  тепло привітала всіх сільгоспвиробників громади і вручила представникам від кожного села «Подяки» з нагоди свята

«Ще здавна українці зустрічали

Хлібом-сіллю дорогих гостей.

І в цей обряд свою любов вкладали,

Й гаряче серце, ніби Прометей.

Прийміть і ви цей коровай духмяний,

Виплеканий на Калигірській землі.

У ньому наші ранки полум’яні,

Праця хлібороба і радості, й жалі.»

-  ці слова сільська поетеса Марія Олійник написала давно. Але в цей урочистий вечір присвячений Дню працівників сільського господарства, вони прозвучали дуже доречно, коли учень Ярошівської ЗОШ Олег Черкасов і учениця Мокрокалигірської ЗОШ Лариса Яцентюк вручали на вишитому рушнику розкішний коровай голові Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади В.В.Пипі.

Вікторія Вікторівна  тепло привітала всіх сільгоспвиробників громади і вручила представникам від кожного села «Подяки» з нагоди свята і за дбайливо підготовлені столи хлібних виробів, виставка яких проходила у фойє Мокрокалигірського Будинку культури.

Чого тут тільки не було! Короваї, калачі, пироги, пампушки, торти, вареники і багато інших виробів з борошна пшениці  врожаю 2016 року.

А Ярошівські майстрині свій стіл прикрасили великим фаршированим сомом , назвавши його «Сом і його величність хліб».

Стіл достатку ТОВ «Кочубій»  був увінчаний вишивками сільської майстрині  Лідії Іванівни Пономаренко.

Словом, було що побачити і що покоштувати, бо майстри хлібних виробів пригощали всіх присутніх.

Тон концертній програмі задала перша пісня «Це свято щасливе», виконана подружжям Говрасів .

Продовжив програму народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір'я» піснею «Хліба, хліба». Протягом всього концерту в їх виконанні ще прозвучали народні та жартівливі пісні.

Жіночий вокальний ансамбль «Чебреці» села Ярошівка порадував глядачів величавими та запальними піснями.

«На ура» підірвали зал гумористичні сценки  у виконанні Лариси Коростієнко та Галини Копейки з Ярошівки.

В селі Єлизаветка відновив роботу жіночий вокальний ансамбль, але на це свято були представлені художні номери у виконанні солістів сільського Будинку культури Петра Колодюка, Ольги Гончаренко,Зінаїди Шамардак та сестер Катерини і Меланії Гончаренків.

Бурхливими оплесками глядачі вітали троїсті музики, які організував Василь Царалонга.

Відновив свою роботу жіночий вокальний ансамбль «Мальви» села Суха Калигірка. Мабуть, велика заслуга в цьому саме старости села Діни Віталіївни Присяжнюк,  яка співає разом з учасниками  ансамблю.

Для них цей день запам'ятається на завжди, адже  на свято працівників сільського господарства  директор ТОВ імені В.Гетьмана Олег Миколайович Бабченко придбав для них нові сценічні костюми.

Він особисто  зі сцени Мокрокалигірського Будинку культури привітав всіх працівників сільського господарства, пайовиків з професійним святом.

Окрасою нашого свята стали виступи юних артистів: Юлії та Лариси Яцентюків, Ліани Чернецької. Не можна не відмітити солістів Мокрокалигірського сільського Будинку  культури, які приймають участь в усіх масових заходах громади, це – Лариса Голос, Наталія Когут, Людмила Кокоуліна.

Автор гуморесок  Катерина Добренко теж порадувала глядачів своїми новими  творами.

Всі працівники культури прагнули як найкраще привітати наших хлібодарів і цим ще раз підтвердили всім відомий вислів: «Як буде хліб - то й буде пісня».