Мокрокалигірська громада
Катеринопільський район, Черкаська область

15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах. А їх на території нашої громади 21 особа. Це :

1

Бабенко Василь Володимирович

2

Бойченко Василь Павлович

3

Бровченко Олександр Іванович

4

Голос Сергій Євгенович

5

Двірковий Віктор Олексійович

6

Зелений Петро Дмитрович

7

Іваницький Віктор Степанович

8

Кулик Володимир Іванович

9

Лисенко Роман Васильович

10

Мельниченко Сергій Миколайович

11

Микитенко Станіслав Аркадійович

12

Парубочий Володимир Володимирович

13

Поліщук Сергій Борисович

14

Поліщук Сергій Степанович

15

Прибельський Віктор Васильович

16

Присяжнюк Станіслав Володимирович

17

Рожко Юрій Іванович

18

Сивак Юрій Іванович

19

Сьобко Сергій Миколайович

20

Шапалов Микола Миколайович

21

Яковенко Микола Іванович

 Ви, сини України,  чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо ваш героїзм і звитягу. Ми захоплюємося вашими найкращими людськими якостями.

 Героїзм та самопожертву всі герої  проявляли під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав   не посоромивши своєї честі та гідності.

           З 1979 до 1989 рр близько 150 тисяч українців пройшли саме через Афганську війну, 3290 наших співвітчизників з неї не повернулися живими. Кількість інвалідів фактично неможливо визначити, адже крім фізичних ран кожен воїн зазнав душевних травм, які ще й досі непокоять кожного, хто пройшов через те пекло.

            Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддали своє життя, виконуючи солдатський обов’язок,  вклоняємося їхній мужності.

            Багато хто з воїнів-інтернаціоналістів приймали та  приймають дієву  участь в бойових операціях на Південному Сході України,  захищаючи рідну землю  від Російського агресора,  сепаратистів та найманців-бойовиків.

           Від  депутатського корпусу, виконкому сільської ради та від себе особисто висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям  за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. Зичимо всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів, благополуччя вам та вашим родинам!

           З такими словами звернулася сільський голова Мокрокалигірської сільської ради ОТГ Вікторія Вікторівна Пипа на урочистих заходах, які відбулися 14 лютого 2018 року в Мокрокалигірському сільському Будинку Культури.« повернутися до списку новин