Своєю творчістю несемо їм святковий настрій

Дата: 17.11.2017 16:53

17 листопада в Мокрокалигірському сільському Будинку культури відбулося свято на честь  працівників сільського господарства нашої Мокрокалигірської громади .

Учасники хореографічного колективу  «Калигірчанка» розпочали свято композицією «Ой зелене жито, зелене». По завершенні композиції дівчина в національному костюмі виносить коровай , саме цей святий хліб вінчає хліборобський рік . У ньому праця багатьох людей , достаток кожної родини , надія на краще майбутнє .

Привітати  сільськогосподарських працівників з'їхалися самодіяльні артисти нашої громади . Зал також був переповнений глядачами . Вікторія Вікторівна Пипа привітала кращі сільськогосподарські колективи та окремих працівників , вручила їм грамоти і подяки . Дуже приємно те , що на наше свято завітали і особисто привітали зі святом : - директор АФ «Вікторія», депутат обласної Ради секретар ВО «Черкащани»- Олександр Анатолійович Коваленко , голова фермерського господарства с. Ярошівка - Руслан Васильович Волошин , директор Мокрокалигірської ЗОШ – Валентина Володимирівна Кравченко .

Продовжили свято артисти - аматори з м. Умані - колектив «Гармонія» та Василь Крамар , гармоніст с.Гончариха , вони завітали до нас , щоб особисто привітати нашу дружню сільськогосподарську родину.

Свято минуло , залишивши у працівників сільського господарства приємні спогади та нашу повагу до їхньої не легкої праці .

Дякуємо постійному спонсору  масових заходів , що проходять в громаді  - Олегу Миколайовичу Бабченку , за кошти , які він виділив

артистам Уманського колективу « Гармонія» та всім спонсорам – керівникам , які допомагають матеріально та підтримують працівників культури .