ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ "ЗОРЯНА КРАПЛИНКА"

Дата: 18.05.2017 15:00

Святково  оздоблена зала. Щирі усмішки, від барвистих стрічок майорить все навколо… Саме так урочисто розпочалося свято, проведене у Мокрокалигірській об'єднаній територіальній громаді 18 травня 2017року. Свято, що ознаменувало появу юних талантів, юних зірочок . Адже  і назву воно мало промовисту   - фестиваль дитячої художньої творчості  « Зоряна краплинка».

У рамках фестивалю проходила виставка  методичних розробок вихователів   та виробів декоративно- вжиткового мистецтва, які підготували вихователі та їх вихованці.

Виставка відкрилася вступним словом голови громади   В. В. Пипи, яка привітала присутніх та оголосила про   початок роботи фестивалю.

Під урочисті звуки мелодії на сцену вийшли учасники фестивалю- вихованці  дошкільних навчальних закладів  -   « Ромашка» (ясла- дитячий садок) села Мокра Калигірка,   «Малятко» (дитячий садок) села Єлизаветка,   « Тополька» (дитячий садок) села Ярошівка,   « Веселка» (дитячий садок) села Суха Калигірка.

Фото без описуФото без опису

Бурхливі оплески, веселі посмішки, щира радість – все це супроводжувало кожен виступ маленьких артистів. Тут були і запальні танці, і спів, а ще прониклива поезія, що натхненно звучала і наповнювала  всю залу, нікого не залишивши байдужими.

Фото без описуФото без опису

Кожен дошкільний навчальний заклад гідно представив себе. Це стало свідченням постійної творчої праці вихователів та колективів дитячих садків. Особливо  хотілося б відмітити успішну роботу вихователів Костогриз Н.Б., Адамець В. М., Загоруй А. В., Добровольської С. Ф., Галоші А. В. Шиятого І. П.,  Кононенко Т. Л., Кукуріки Л. О.

Учасників фестивалю  привітала начальник відділу освіти,  охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Т. С. Онищенко та вручила юним артистам солодощі від спонсора ТОВ « Кочубій», а сільський голова В. В. Пипа вручила грамоти та подяки учасникам фестивалю та їх наставникам.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Із добрими напутніми словами звернулася ведуча свята Т. В. Говрас і побажала усім присутнім  у подальшому міцного здоров'я і творчого натхнення.

Щиро віриться, що добрий настрій ще довго супроводжуватиме всіх, хто став свідком зародження юних зіркових талантів нашої громади.Фото без опису