30 серпня вперше в громаді відбулося розширене засідання колегії відділу освіти

Дата: 02.09.2016 15:36

30 серпня вперше в громаді відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, на яке були запрошені педагогічні працівники Мокрокалигірської об'єднаної територіальної громади.

Фото без опису    Фото без опису

Начальник відділу Онищенко Т.С. від імені освітян подякувала учасникам АТО. На засідання були запрошені голова громади Пипа В.В. та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Гонтаренко Н.В.

Фото без опису   Фото без опису

Вікторія Вікторівна у своєму виступі відзначила роботу освітян та подякувала їм за нелегку працю, побажала здоров'я, миру та наснаги. Голова громади ознайомила присутніх із звітом соціально-економічного розвитку за І півріччя і наголосила, що вирішення питань освіти є першочерговим. Станом на 25 серпня 2016 року видатки на освіту становили 4855596,68 грн.

Педагогам представили нових спеціалістів, новопризначених методистів відділу, вручили нагороди та подяки.

Фото без опису   Фото без опису

Пісенним дарунком привітали освітян Біляк Яніна та Когут Наталія.