Фестиваль дружин юних пожежників

23 березня у приміщенні Катеринопільського районного Будинку культури відбувся щорічний фестиваль дружин юних пожежників.

Школярі району змагалися за звання найбільш ерудованої, кмітливої та спритної команди у боротьбі з надзвичайними ситуаціями.

Найкращі результати показала команда ДЮП «ЗВД» (Запобігти. Врятувати. Допомогти) Мокрокалигірської ЗОШІ- ІІІ ступенів. Команду представляли учні Мар’ян Ілля - капітан команди, Чоповенко Василь, Сьобко Віталій, Вольніцька Лілія, Глиняна Даша, Товнин Валентина. У програмі Фестивалю   проводилися такі   конкурси: « Візитка», « Домашнє завдання», « Рекламний    відеоролик». Багато праці, чітка організація, величезне бажання, талановиті учні - і чудовий результат!

13 квітня  команда ЗВД  представлятиме Катеринопільський район на   обласному конкурсі дружин юних пожежників в м.Тальне.

Спонсорами шкільної команди стали підприємець  Бабченко Олег Миколайович та органи місцевого самоврядування Мокрокалигірської сільської ради на чолі з сільським головою Пипою Вікторією Вікторівною, які надавали спонсорську допомогу, подбали  про почесні дипломи.

Співробітники Катеринопільської служби з надзвичайних ситуацій пригощали юних пожежників солодощами. До потужної когорти спонсорів приєднався і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, вручивши  команді грошові винагороди.