Вам, трударі, земний уклін!

Дата: 16.11.2018 17:42

16  листопада в Мокрокалигірському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня сільського господарства.

У залі зібралися працівники полів, господарств, ветерани сільськогосподарської галузі минулих років.

Всіх присутніх зі святом привітав заступник голови Мокрокалигірської ОТГ – Валерій Васильович Бецун, який  разом з секретарем сільської ради Любов Миколаївною Чуєнко вручили грамоти та грошові премії кращим сільськогосподарським працівникам об'єднаної територіальної громади.

Фото без описуФото без опису

Після урочистої частини для працівників сільського господарства було проведено чудовий святковий концерт за участю самодіяльних артистів Мокрокалигірської ОТГ.