Мокрокалигірська громада
Катеринопільський район, Черкаська область

Низький уклін Вам, люди в білих халатах.

       Жодна професія не може зрівнятися за своєю важливістю з професією медика. Тому в День медичного працівника ми вирішили привітати працівників медицини нашої Мокрокалигірської громади і побажати їм всього найкращого.

Насамперед міцного здоров'я, адже лікарі лікуючи нас ,  «згорають самі».

       Працівники культури підготували для них змістовний концерт, вважаючи, що наші професії дуже схожі між собою. Лікарі-лікують тіло, культпрацівники-людські душі.

       Зі словами щирої вдячності до працівників медицини звернулися: голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Вікторівна Пипа, а також начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Мокрокалигірської сільської ради Тетяна Степанівна Онищенко.

Вони також виконали приємну місію, вручили нашим шановним медикам грамоти і подяки. Букетом гарних квітів та вітальною листівкою привітали медичних працівників: Людмила Андріївна Борецька (головний лікар Катеринопільської ЦРЛ) та Мирон Матвійович Левицький (голова профспілки Катеринопільської ЦРЛ). Від працівників сільськогосподарського підприємства ТОВ «Кочубій» всім працівникам медичної галузі було вручено запашний коровай.

        В цей чудовий день на наше свято завітали люди, яким не байдуже життя в нашій громаді, які завжди підтримують нас та надають фінансову допомогу. Це директор ТОВ ім. «Гетьмана» - Олег Миколайович Бабченко, від Всеукраїнського об'єднання «Черкащани»-Ніна Миколаївна Бабушко.

       Працівники медицини щиро дякували аматорам сцени Мокрокалигірської громади, адже від кожного села були представлені кращі художні номери: пісні, сценки, гуморески, вірші.« повернутися до списку новин