Мовою цифр. Січень-липень 2021 року

Дата: 19.08.2021 11:20

Впродовж цього періоду послугами  Катериноільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористалось 868  безробітних громадян, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.
Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 794 особи, що на 21% більше минулорічного показника.
За сприяння служби зайнятості знайшли роботу 347 безробітних, або 107,8% до відповідного періоду минулого року.  Від роботодавців Катеринопільщиниі надійшло до служби зайнятості 439  вакансій, що на 3% менше , ніж у 2020 році.. В середньому  на одну вакансію претендувало  3 особи, які шукали роботу. Середня заробітна плата по заявлених вакансіях в поточному році склала 7043,6 грн, що більше минулорічного показника майже на 1300 грн.

Професійне навчання, зокрема і в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, пройшли  12 безробітних. Про затребуваність профнавчання свідчить той факт, що 100% випускників працевлаштовуються за набутою спеціальністю.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 38 осіб з числа безробітних.

Профорієнтаційними послугами охоплено  897 осіб, в тому числі - 770 безробітних та 127 учнів.