Новини громади

В Мокрокалигірській об’єднаній громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 16:12 19.10.2017

19 жовтня в селі Мокра Калигірка відкрився сучасний ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади більше 100 видів адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими в ОТГ: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.

ТЕПЕР НЕ ХЛОПЕЦЬ Я – КОЗАК

Дата створення: 16:11 16.10.2017

Саме під такою назвою відбувся розважальний молодіжний вечір у Мокрокалигірському Будинку культури , присвячений  Дню Українського козацтва та Дню захисника Вітчизни. Такі  Розважальні заходи дуже полюбляють у Мокрій Калигірці.

День села Суха Калигірка

Дата створення: 17:22 09.10.2017

День села Суха Калигірка

Пісенний конкурс "З любов'ю до життя"

Дата створення: 08:57 06.10.2017

Нашій самодіяльній артистці випала нагода представити художню самодіяльність Мокрокалигірської ОТГ на четвертому відкритому пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», що проходив у місті Києві за сприянням управління культури , туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської Державної Адміністрації .

Свято до Дня працівників освіти

Дата створення: 08:55 29.09.2017

Свято до Дня працівників освіти

Колектив « Надвечір'я» в Кузьминій Греблі

Дата створення: 08:40 26.09.2017

24 вересня в мальовничому  селі Кузьмина Гребля, що на Христинівщині, відбувся ІІ регіональний тур обласного мистецького свята «Мистецька толока». Свято,  на яке з’їхалося дуже багато аматорських  колективів різних видів мистецтва та окремих виконавців.

СПІВАЄМО , ЩОБ ТАМ НЕ БУЛО.

Дата створення: 10:32 16.09.2017

« Ми співаєм у печалі , у радості , працюючи й на відпочинку , бо така у нас вдача , бо така у нас доля » - так говорить керівник вокального жіночого ансамблю «Чебреці» Ярошівського СБК – Галина Іванівна Ступак.

МИ В ГРОМАДІ ЖИВЕМО І ЯК СЛІД ВСЕ РОБИМО.

Дата створення: 12:03 02.09.2017

Це дійсно так. З часу створення Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади багато чого змінилося у нашому культурному житті .

День Знань

Дата створення: 12:03 01.09.2017