Оголошення

Ознайомитися з проектом рішення  можна  за адресою – Мокрокалигірська сільська рада, вул. Б. Хмельницького, 21, с. Мокра Калигірка, Катеринопільський район, Черкаська область тел. (04742) 91-2-49.
Дане повідомлення також розміщене на стенді в приміщенні Мокрокалигірської сільської ради  та на офіційному веб-сайті Мокрокалигірської сільської об’єднаної територіальної громади в розділі «Регуляторні акти».

Мокрокалигірська сільська рада, Черкаської області Катеринопільського району  оголошує про проведення конкурсу

з відбору виконавців земельних торгів.