«СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА»

Комунальна установа

Центр надання соціальних послуг

Мокрокалигірської сільської ради  Черкаської області

• вул.Б.Хмельницького, 19  с.Мокра Калигірка,  Катеринопільський район, Черкаська обл.,
  • контактний телефон: 0680399315
  • електронна адреса:  tertsentr_mokra@ukr.net
  • прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-15;

п’ятниця:  8-00 – 16-00, обідня перерва з 13-00 – 14-00

1.

Зміст послуги

Комплекс заходів, що здійснюються суб’єктом, який надає соціальні послуги, спрямований на попередження, обмеження та зупинення негативних соціальних і особистісних (поведінкових) явищ та їх наслідків у соціальному середовищі та реалізується за допомогою різних інструментів впливу соціального, юридичного, педагогічного, психологічного характеру.

2.

Документи, необхідні для отримання соціальної послуги

Звернення (заява) потенційного отримувача послуги або його законного представника

3.

Форма надання послуги

- у приміщенні суб’єкта, що надає соціальну послугу;

- за місцем проживання отримувача послуги.

4.

Термін надання послуги

Строки надання соціальної послуги визначаються індивідуально для кожного отримувача соціальної послуги залежно від його потреб, узгоджуються з отримувачем соціальної послуги та/або його законним представником після комплексного визначення індивідуальних потреб, оцінки ситуації, складання індивідуального плану (профілактичної програми).

5.

Соціальні групи

Особи, сім’ї, групи осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, незалежно від віку та статі.

6.

Умови надання послуги

Безоплатно

7.

Правові підстави для надання соціальної послуги

Державний стандарт соціальної послуги профілактики (наказ Мінсоцполітики від 10.08.2015 року № 912, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.09.2015 року за № 1155/27600).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги

Суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачеві соціальної послуги в її наданні, якщо напрям діяльності суб’єкта, що надає соціальні послуги, не відповідає визначеним індивідуальним потребам отримувача соціальної послуги.