A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мокрокалигірська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Вакансії

 

Додаток 1

до рішення сесії

Мокрокалигірської сільської ради

від 02.06.2021 № 8-3/VIII

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття посади директора

Киселівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області

 

  Мокрокалигірська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора Киселівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області.

  Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Мокрокалигірської сільської ради, затвердженого рішенням Мокрокалигірської сільської ради від 04.03.2021 № 6-4/VІІІ.

  Повна назва навчального закладу: Киселівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області

  Місцезнаходження навчального закладу: 20513,  Черкаська область, Звенигородський район, с.Киселівка, вул. Шкільна, 3.

  Найменування посади: директор Киселівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області.

  Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

  Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником – Мокрокалигірською сільською радою (далі – засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Положення про конкурс, та на підставі розпорядження сільського голови про призначення керівника, шляхом укладення контракту.

  Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

  Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

   1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

   2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

   3) особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3*4;

   4) копію паспорта громадянина України;

  5) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

  6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

    7) перспективний план розвитку закладу освіти на два або шість років;

    8) довідку про відсутність судимості;

  9) довідку про стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки або копію медичної книжки;

   10) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

  Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

  Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред’являються кандидатами при поданні документів.

  Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

  Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються. Визначені у цьому пункті документи кандидат подає особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії впродовж 20 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

  Кінцевий термін подання документів: 23 червня 2021 року до 17:00 год.

  Місце подання документів: 20540, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, 19, відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Мокрокалигірської сільської ради.

  Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 20540, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, 21, Мокрокалигірська сільська рада; 30 червня 2021 року о 10:00 год.

  Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

  1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

  2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

  3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

  Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки (Наказ Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2020 року № 654).

  Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Онищенко Тетяна Степанівна, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Мокрокалигірської сільської ради; 20540, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, 19.

  

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Хто відвідує наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь