ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

Міністерством освіти і науки України затверджено календарний план підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (наказ від 28 вересня 2018 року №1036).

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

МАТЕМАТИКА                                                   21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА       23 травня

ІСПАНСЬКА МОВА                                                 27 травня